Psát sám o sobě je vždy velmi těžké, proto jsem tento úkol svěřila blízké dobré duši. Co si tedy o mně myslí Marika Tobišková?

„Miluji jógu z jednoho prostého důvodu – dělá mi neskutečně dobře, a to jak na duši, tak na těle. Je to, vedle tance, jeden z nejpřirozenějších pohybů, proto nemůže být nikdo, kdo by ji nezvládl. Když mi však někdo řekne, že tohle cvičení není úplně pro něho, jsem stoprocentně přesvědčená o tom, že zatím nepotkal správného průvodce, který ho do tohoto světa dovede. Ano světa! Protože jóga není pouhý druh zábavy. Je to země, do které když jednou vstoupíte, nebudete ji chtít opustit. Bude vám stále nabízet nová místa k poznávání.

Lenka? To je ten průvodce, který vám ukáže u ty nejtajnější a nejkrásnější místa, o kterých jste neměli ani zdání. Možná že ta cesta nebude pokaždé jednoduchá a některých svých cílů nedosáhnete hned. Bude však příjemná a vy se každou hodinu budete těšit na společnost, se kterou po těch neprobádaných cestách kráčíte. Nejen, že vás Lenka navede k poznání možnosti svého těla, ale svým optimismem a přirozenou motivací vám dokáže, že tyto možnosti máte stále kam posouvat. Energie, kterou v sobě má je strašně důležitá, protože právě díky ní kolem sebe vytváří prostředí lidí, ve kterém je mi dobře. Je to místo, kde se nikdo s nikým nesrovnává a kde se na chvíli vždy zastaví čas a žije se jen v přítomném okamžiku, jak to říká Lenka „mezi minulostí a budoucností“. Spojuje všechny v jednu kompaktní skupinu a dokáže přesně vycítit, co v daný moment potřebuje. Přizpůsobuje se vždy aktuálnímu naladění a je otevřená nečekaným změnám, které si zrovna žádají naše nálady a těla. Nejen, že tón jejího hlasu vám harmonizuje s tím co děláte, ale i slova která používá jsou naprosto trefná a nikdy ne zbytečná. Můžete si klidně zavřít oči a být tak jen sami v sobě s průvodcem, který vás bude navádět. S člověkem, který vám bude říkat kam máte vést své kroky a vy ho budete s důvěrou poslouchat. Zjistíte totiž, že i když vám něco úplně nejde, je to jen jeden kámen na cestě, který už příště můžete obejít. Nebudete mít ze sebe nikdy špatný pocit a po každém konci se budete těšit na další nový začátek.”

Pochopitelně jsem se kvůli tomu všemu také trochu vzdělávala/vzdělávám…

Akreditované kurzy:

Semináře a workshopy: